Teams

Teamindeling seizoen 2020/2021

Senioren

MS1
Daan van Dooren
Frank de Jong
Jeffrey Wielingen
Jeroen Verhagen
Jesse van Goinga
Jorrit Bakker
Lucas Kaan
Otto Kaan
Rock Liu
Stef Hazenbosch
Vincent van Beek

MS2
Andreas Dominik
Dustin van Goor
Kelvin Ebbinge
Michael Paap
Neil Hoogenes
Niek Potma
Robert Teunissen
Ruben Beunk
Songkie Lie
Stefan Holthaus
Stephane Chatel
MS3
Andy Pimentel
Damir Kalkan
Dirk Duindam
Frank den Hartog
Jan Maarten Boissevain
Michiel Teunnisen
Peter van der Putten
Soeluh van den Berg
Status Chatziandreou
Stephan Schneider
Vincent den Hollander
Wilfred van Willigenburg

Jeugd

MU22-1
Trainer/coach: Stephan Kreykamp / Jelte ten Berge
Jerom Blankendaal
Niek van Dam
Jason Dikke
Joshua Pelupessy
Martijn van Wely
Melle Janssens
Melle Wanders
Pelle Meijer
Steven van Wely
Willem Snel
Xando van Wonderen
MU18-1
Trainer/coach: Victor Portanger / Frank van Loon
Bas Niemeijer
Binck Portanger
David Westerman
Douwe Schmersal (trainend lid)
Gijs Venlet
Jason Dikke (bank)
Karel van Loon
Morris de Boer
Sep van Dam
Sepp van Meeuwen
VU18-1
Trainer/coach: Ruud Ouwerkerk / Bea Lie-A-Tjam
Boqi Schaeffer
Cato van der Meulen (bank)
Jade Daniels
Jinte Kemner (bank)
Kiki Herkemij
Maud Bernard (bank)
Nina Boissevain
Nynke Jansen (bank)
Rosalie Overdevest (bank)
VU16-1
Trainer/coach: Ruud Ouwerkerk / Bea Lie-A-Tjam
Cato van der Meulen
Dagmar Smid
Jinte Kemner
Linda Xu
Martina Lisa Fontein
Maud Bernard
Melanie Terpstra
Nynke Jansen
Rosalia Overdevest
MU16-1
Trainer/coach: Tjomme de Boer / Bea Lie-A-Tjam
Bonne Martha
Caspar Groetelaars
Erben Koster
Geert Oosterom
Mick Kamp
Niels Olijerhoek
Renzo Giannini
Roemer Prinsen Geerligs
Tiaan Achterhof
Timo Wielingen
MU16-2
Trainer/coach: Melle Wanders / Bea Lie-A-Tjam
Benjamin van den Hurk
Daan Barendregt
Doruc Dalgic
Jano Wolf de Jong
Taco van Offenbeek
Thijmen Vellinga
Ties Barnhoorn
Ties de Jong
XU14-1
Trainer/coach: Stathis / Vincent de Hollander
Bouwe van Loon
Daniel Crespo
Jacob Schneider
Jette den Hollander
Jimmy Chatziandreou
Jur van Dam
Roemer Koornstra
Tije van Dam
Wessel Breimer
Zora Boissevain
XU14-2
Trainer/coach: Pietro Giannini
Bente Kuhlmann
David Beyen
Fedde Degenaar
Finian Herod
Jonathan van der Kris
Matilde Cevaal
Mees van Keulen
Quint van Lohuizen
Romijn Bik
Sjoerd Kelderman
Thomas Melis
Tieme Prinsen Geerligs
XU14-3
Trainer: Bea Lie-A-Tjam / Johan Bernard
Adam Ghaffar
Charlie Bijker
Fiene Oosterom
Imre Kalkan
Juno van Heemstra
Linthe Wils
Nick van Walderveen
Ole de Vries
Patrick Willenborg
Xero van Dijk
XU12-1
Trainer/coach: Vincent van Beek / Ernst de Wit
Armin Domnick
Floor de Wit
Jesse van Beek
Kael Herod
Kaj Nijssen
Mick Verzaal
Taro Duindam
Victor van Woerkom

XU12-Instroom
Trainer: Robin Vreugdenhil
Ellen Bylund
Iris van Dongen
Isis Wijnia
Karlijn Boelaars
Shai Barzilay

XU10
Trainers: Jacinta Dikken / DirkĀ DuindamĀ / Niek van Dam
Annemijn de Wit
Benjamin Yakubic
Boris Bik
Hurami Duindam
Iris Presburg
Joost Pannekoek
Jule van de Wolk
Leon Pennink
Lewis Koot
Robine van Rijn
Victoria Rol