Teams

Teamindeling seizoen 2021/2022

Senioren

MS1
Daan van Dooren
Frank de Jong
Jeffrey Wielingen
Jeroen Verhagen
Jorrit Bakker
Lucas Kaan
Otto Kaan
Rock Liu
Stef Hazenbosch
Vincent van Beek

MS2
Andreas Dominik
Dustin van Goor
Kelvin Ebbinge
Michael Paap
Neil Hoogenes
Niek Potma
Robert Teunissen
Ruben Beunk
Songkie Lie
Stefan Holthaus
Stephane Chatel
MS3
Boris Panvilof
Cris Herkemij
Diego Cortes Albarran
Douwe Schmersal
Igor van Lamsweerde
Laurens Terranea
Marcus May
Silver Funcke
Stijn Melger
MS4
Andy Pimentel
Damir Kalkan
Dirk Duindam
Frank den Hartog
Jan Maarten Boissevain
Michiel Teunnisen
Peter van der Putten
Soeluh van den Berg
Status Chatziandreou
Stephan Schneider
Vincent den Hollander
Wilfred van Willigenburg

Jeugd

MU22-1
Jason Dikke
Joshua Pelupessy
Martijn van Wely
Melle Wanders
Niek van Dam
Pelle Meijer
Steven van Wely
Willem Snel
Xando van Wonderen
VU18
Indeling volgt
MU18-1
Bas Niemeijer
Binck Portanger
David Westerman
Gijs Venlet
Karel van Loon
Morris de Boer
Noah van der Veldt
Sep van Dam
Sepp van Meeuwen
MU18-2
Bonne Martha
Boris Valkhoff
Caspar Groetelaars
Erben Koster
Geert Oosterom
Niels Olijerhoek
Pelle van Zijl
Renzo Giannini
Roemer Prinsen Geerlings
Taco van Offenbeek
Thijmen Schaaf
Tiaan Achterhof
VU16
Indeling volgt
MU16-1
Benjamin van den Hurk
Daan Barendregt
Doruc Dalgic
Jano Wolf de Jong
Lars Olsson
Mees Korstjens
Thijmen Vellinga
Ties Barnhoorn
Ties de Jong
Timo Wielingen
MU16-2
Adam Ghaffar
Bouwe van Loon
David Beyen (trainend lid)
Jacob Schneider
Jimmy Chatziandreou
Job Kerkhoff (trainend lid)
Kas Batenburg
Kenan de Haas
Mees van Keulen
Melle van Os (trainend lid)
Patrick Willenborg
Quint van Lohuizen
Sjoerd Kelderman
Tieme Prinsen Geerligs
Tije van Dam
XU14-1
Fin Postma
Finian Herod
Jesse van Beek
Jur van Dam
Kyle de Haas
Mounir Admiraal
Roos Brouwer
Victor van Woerkom
XU14-2
Boas Stallvord
Charlie Bijker
Fiene Oosterom
Imre Kalkan
Juliette Groetelaars
Naomi Tessel
Rayan Lagerweij
Xero van Dijk
XU14-3
Billy Maissan
Juno van Heemstra
Kaat van Vliet
Linthe Wils
Morris Corveleijn (trainend lid)
Rivka Greuter (trainend lid)
Sem Giele
Shai  Barzilay
Timo van Vulpen
XU12-1
Armin Domnick
Boris Bik
Felix van Loon
Kael Herod
Kaj Nijssen
Kellen van der Zee
Mick Verzaal
Taro Duindam
Tom Plas
Zane Packard
XU12-2
Annemijn de Wit
Bobby James Kepper
Bojan Vink
Douwe Châtel
Emma Sun
Floor de Wit
Iris van Dongen
Karlijn Boelaars
Maud Luttjehuizen
Thor Bons
XU10
Amit Barzilay
Benjamin Yakubic
Harumi Duindam
Iris Presburg
Jasmijn Clarijs
Joost Pannekoek
Jule van der Wolk
Kees Luttjehuizen
Leon Pennink
Miguel Domingo
Robine van Rijn
Sepp Hilberts
Victoria Rol